Nog eens over baseball-caps, Topcaps!

7 april, 2008 door  

Onlangs heb ik op dit weblog onze nieuwe mogelijkheden op het gebied van baseball-caps gepresenteerd.

Hoewel er nu simpelweg eigenlijk vanaf oplages van 30 stuks écht alles mogelijk is (langere kleppen, hogere pasvorm, ander model enzovoorts), is het voor onze klanten nog niet altijd even duidelijk wát er nou precies allemaal kan. De komende tijd zullen we trachten dat te verduidelijken door animaties en mogelijk een compleet interactieve website rondom deze mogelijkheden te ontwikkelen.

Vandaag een korte presentatie in de vorm van onderstaande animatie; hij is groter te bekijken door erop te klikken natuurlijk.

wat is er allemaal mogelijk met op maat geproduceerde baseball-caps

Kijk op www.merchandise.nl/caps.php voor onze prijslijsten of op www.topcaps.nl om het volledige assortiment te bekijken!

VN:F [1.9.14_1148]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Related posts:

  1. Een cap laten borduren met een foto
  2. Op maat geproduceerde baseballcaps, shawls, mutsen en sweaters.
  3. Roadburn merchandise
  4. Klant van de maand: MTC Beuningen baseballcaps
  5. Je eigen kledingmerk opstarten…

Geef je mening

Vertel ons je standpunt...
oh, en mocht je ook een afbeelding willen, neem dan een gravatar!

Close